Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Sevim Elektrik A.Ş.  1974 Yılında Seri Elektrik Hakkı Sevim Adı Altında Açıldı. 1983 Yılında Sevim Elektrik Anonim Şirketi Olarak Yapılandı. Firmamız Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutan, Kaliteden Ödün Vermeyen, Deneyimli Ve Yeterli Kadrosu İle Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermektedir.

 

 

Vizyonumuz Ve Misyonumuz :

Temel Misyonumuz; Dürüstlük Ve Güven Unsurunu Her Alanda Etkin Kılmaktır.

“Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu Yetkilendirme Belgesi” Sahibi Olan Az Sayıdaki Firma Arasında Yer Alan Firmamız T.C. Türk Patent Enstitüsü Markalar Daire Başkanlığı Tarafından Sevim Elektrik İnşaat Mühendislik Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Olarak Tescil Edilmiştir.

Firmamız Sadece Türkiye Piyasasını Değil Dünya Piyasasını Da Yakından Takip Ederek Alanındaki Yenilikleri En Kısa Zamanda Uygulamaya Sokmakta Ve Markamızın Güvenirliği Sayesinde Sadece İstanbul’da Değil Tüm Türkiye’de Hizmetler Sunmaktadır. Firmamız; Kurumsal Altyapısı Güçlü, İnsan Kaynağına Odaklı, Müşteri İhtiyaç Ve Memnuniyetini Ön Planda Tutarak, Elektrik Ve Elektronik Sektöründe Siz Değerli Müşterilerimize, Oluşan En Son Yenilikleri Sisteminize Uyan Akılcı Çözümler İle Hizmet Sunmayı İlke Edinmiştir.